دانلود فیلم جدید | دانلود مووی

دانلود مووی بهترین سایت دانلود فیلم جدید و قسمت های هر فصل سریال ها در ایران همراه با زیرنویس و دوبله فارسی

برنامه پخش مسابقات جام جهانی در سینماها هفته آینده اعلام می‌شود

 

جدول نمایش بازی‌های جام جهانی در سینماها هفته آینده اعلام خواهد شد.

 

 

برنامه پخش مسابقات جام جهانی

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش، امروز از تغییرات اعضای این شورا خبر داد و اعلام کرد که با انتخاب اعضای جدید، محسن امیریوسفی و سید محمود رضوی به ترتیب رئیس و نایب رئیس شورای صنفی نمایش شدند.

 

او همچنین از ثبت قرارداد اکران فیلم‌های «ناخواسته» و «شماره 17 سهیلا» خبر داد و اعلام کرد شورای صنفی نمایش هم مخالفتی با نمایش بازی‌های جام جهانی در سینماها نخواهد داشت و با در نظر گرفتن حقوق فیلم‌هایی که در حال اکران است، جدول نمایش بازی‌های جام جهانی در سینماها هفته آینده اعلام خواهد شد.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه امروز این شورا گفت:

 

«در جلسه امروز دوشنبه 31 اردیبهشت‌ماه شورای صنفی نمایش، قرارداد فیلم سینمایی «شماره 17 سهیلا» در گروه کوروش بعد از فیلم سینمایی «خوک» ثبت شد. همچنین فیلم سینمایی «ناخواسته» از روز چهارشنبه 2 خرداد‌ماه نمایش خود را در زیر گروه زندگی آغاز می‌کرده و پس از اتمام اکران فیلم سینمایی «جشن دلتنگی»، سرگروه زندگی نیز به فیلم سینمایی «ناخواسته» داده می‌شود.»

 

او درباره تصمیم شورای صنفی نمایش مبنی بر نمایش بازی‌های جام جهانی فوتبال اعلام کرد:

 

«در جلسه امروز همچنین مقرر شد که نمایش بازی‌های فوتبال جام جهانی در سینماهای کشور بلامانع باشد. جدول اجرای نمایش فوتبال در سینماهای کشور،‌ با در نظر گرفتن حقوق فیلمسازانی که فیلمشان در حال اکران است، هفته آینده اعلام می‌شود.»

 

فرجی درباره رای‌گیری اعضای هیئت رئیسه شورای صنفی نمایش بیان کرد:

«با رای‌گیری از همه اعضای شورای صنفی نمایش، محسن امیریوسفی به عنوان رئیس شورای صنفی نمایش، سید محمود رضوی به عنوان نایب رئیس شورا انتخاب شده و من نیز در سمت سخنگوی شورای صنفی نمایش ابقا شدم.»

 

سخنگوی شورای صنفی نمایش در پایان اعلام کرد:

«فروش گیشه سینما‌های کشور در اردیبهشت‌ماه 97، 26 میلیارد و 500 میلیون تومان بوده که این رقم در اردیبهشت 97 تنها 17 میلیارد تومان بوده است.»

برنامه پخش مسابقات جام جهانی

برنامه پخش مسابقات جام جهانی

مطالب مشابه

  • خواننده مراسم افتتاحیه، اولین حاشیه ساز جام جهانی
  • انتشار آهنگ رسمی جام جهانی با صدای ویل اسمیت
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.