فیلمبرداری و تولید فیلم Star Trek 4 (پیشتازان فضا ۴) قرار است از اوایل سال 2019 آغاز شود.

27 بازدید ۲۶ تیر ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

 

فیلمبرداری و تولید فیلم Star Trek 4 (پیشتازان فضا ۴) قرار است از اوایل سال 2019 آغاز شود.

 

 

 

فیلمبرداری و تولید فیلم Star Trek 4 (پیشتازان فضا ۴) قرار است از اوایل سال 2019 آغاز شود. بعد از اتمام اکران Star Trek Beyond (پیشتازان فضا: فراتر) بود که کمپانی پارامونت رسما ساخت قسمت بعد از این فیلم پرطرفدار را تایید کرد.

کارگردانی این فیلم قرار است بر عهده اس‌جی کلارکسون (در دانلود مووی بیشتر بخوانید) کارگردان سریال The Defenders (دیفندرز) (در دانلود مووی ببینید)، باشد.

کریس پاین، کریس همسورث، زکری کینتو، سایمون پگ، زویی سالدانا و جان چو، از جمله بازیگرانی هستند که قرار است در فیلم Star Trek 4 حضور داشته باشند و به ایفای نقش بپردازند.

شرکت پارامونت پیکچرز در حال مذاکره با دانای گوریرا، بازیگر سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) (در دانلود مووی ببینید) ، فیلم Black Panther (بلک پنتر) (در دانلود مووی ببینید) و فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت)  (در دانلود مووی ببینید) ، برای یک نقش مهم و اصلی در دنباله جدید فیلم Star Trek است.

وظیفه نوشتن نسخه اولیه فیلمنامه فیلم Star Trek 4 بر عهده جان دی. پین و پاتریک مک‌کی بوده که گروه ThatHashtagShow به بخشی از اطلاعات آن دست پیدا کرده است.

طبق این اطلاعات، پارامونت به دنبال استخدام دو بازیگر زن هر دو در بازه سنی ۴۵ تا ۶۰ سال برای دو نقش بسیار مهم در فیلم Star Trek 4 است.

یکی از این نقش‌ها قرار است آنتاگونیست اصلی دنباله جدید فیلم Star Trek باشد و نقش دیگر یک قهرمان زن جدید در دنیای پیشتازان فضا است که به نظر می‌رسد دانای گوریرا در صورت توافق و امضای قرارداد همکاری، قرار است یکی از این دو نقش را بازی کند.

امتیاز خود را ثبت کنید :