دانلود فیلم جدید | دانلود مووی

دانلود مووی بهترین سایت دانلود فیلم جدید و قسمت های هر فصل سریال ها در ایران همراه با زیرنویس و دوبله فارسی

Robin Hood (رابین هود) و اولین تریلر رسمی

 

 

اولین تریلر از فیلم Robin Hood (رابین هود) منتشر شده، فیلمی که با بازی تارون اجرتون و

جیمی فاکس در نقش‎های رابین هود و جیمی می‎باشد.

 

Robin Hood (رابین هود) و اولین تریلر رسمی

اولین تریلر از فیلم Robin Hood (رابین هود) منتشر شده، فیلمی که با بازی تارون اجرتون و جیمی فاکس در نقش‎های رابین هود و جیمی می‎باشد. ظاهرا در این فیلم، این کاراکتر جیمی، کاراکتر جیمی کوچولو نیست. در زیر می‌توانید این تریلر را مشاهده نمایید.

 

این فیلم قبلا با عنوان فیلم Robin Hood: Origins (رابین هود: خاستگاه ها) نامیده می‌شد، به داستان منشایی می‎پردازد که به بررسی چگونه تبدیل شدن رابین هود از یک سرباز سختکوش به یک قانون‌شکن قهرمان پس از بازگشتش از جنگ‎های صلیبی به انگلستان می‎پردازد.

 

تارون اجرتون در این فیلم نقش کماندار اصلی یعنی رابین هود را ایفا می‌کند. دیگر بازیگرانی که در کنار او نقش آفرینی می‌کنند شامل جیمی فاکس در نقش جان، تیم مینچین در نقش راهب تاک، جیمی دورنن در نقش ویل اسکارلت، ایو هیوسان در نقش دوشیزه مارین و بن مندلسون در نقش داروغه بی‌رحم ناتینگهام می‌باشد.

 

فیلم رابین هود قرار است در تاریخ چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ (۲۱ نوامبر ۲۰۱۸) به روی پرده نقره‌ای به اکران دربیاید.

 

این تریلر نشان می‎دهد که چرا این فیلم نسبت به دیگر بازگویی‎های قبلی از کاراکتر رابین هود متفاوت است. کارگردانی فیلم رابین هود را آتو باتهرست برعهده دارد، کسی که برای کارها و محیط تاریخی سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز) شناخته می‎شود.

 

 

Robin Hood (رابین هود) و اولین تریلر رسمی

مطالب مشابه

  • پوسترهای فیلم Robin Hood “رابین هود” منتشر شد
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.